Гукова Віталіна Володимирівна

Офіційний сайт

ФОНОХРЕСТОМАТІЇ з "Української та зарубіжної музичної літератури"

М узичні фонохрестоматії з курсу "Української та зарубіжної музичної літератури" для музичної школи, музичного відділення початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) упорядковані до усіх (!) Робочих зошитів. Фонохрестоматії повністю відповідають змісту нової програми з предмета "Українська та зарубіжна музична література" (Київ, 2008) по всім її розділам.

image

В они призначені, перш за все, для використання на уроках музичної літератури в дитячих музичних школах та школах мистецтв. Враховуючи те, що в наш час кожна родина має аудіо-апаратуру для програвання компакт-дисків, цю фонохрестоматію також можуть використовувати учні при підготовці домашнього завдання. Додаткове домашнє прослуховування не тільки дасть можливість краще засвоїти музичні твори, які опановувалися на уроці, а й сприятиме формуванню в учнях навичок самостійного слухання музики. Систематична домашня робота з фонохрестоматією допоможе досягти основної мети навчально-виховного процесу в музичній школі – активного залучення дітей до класичної музики. Музичний матеріал фонохрестоматії розміщено на аудіо компакт-дисках загальноприйнятого та найбільш розповсюдженого формату Digital mp3 audio-CD (320 Кбіт/с; 44100 Hz; 16 Bit; Стерео). Загальний час звучання кожної Фонохрестоматії до кожного Робочого зошита становить близько 10 годин (!). Послідовність музичних номерів фонохрестоматії підпорядкована змісту кожного розділу. Назви творів оформлені грамотно, доступно для сприйняття. Кожен твір або фрагмент має вказівку щодо часу його звучання. Це допоможе викладачам точніше планувати час на уроці.

image

У процесі підготовки даної фонохрестоматії упорядники, дбаючи про високу якість музичного матеріалу, використовували сучасні високопрофесійні комп'ютерні програми обробки аналогового та цифрового звуку. Кожний трек оброблявся за допомогою трьох-чотирьох програм для збагачення якості чи реставрації музики.

image

Ф онохрестоматії з курсу "Української та зарубіжної музичної літератури" рекомендовані до використання на уроках музичної літератури у дитячих музичних школах, музичних відділеннях початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (школах естетичного виховання) України.

 

 

ОСТАННІ ЗОШИТИ

 

Яндекс.Метрика
 

 

 

 

 

Сайт створено: BAMP©